Радиус: Выключить
Радиус:
km Set radius for geolocation
Искать

Євген Пивоваров: Мораль VS Політики. Інший погляд

Мораль VS Політика. Інший погляд. Чи є в ній місце моралі та особистим цінностям?

На позачергових виборах народних депутатів 21 липня від партії “Слуга Народу” висуваються представники, які є новими в політиці. Пивоваров Євген Павлович висувається по мажоритарному 175 округу на Харківщині. Він веде наукову діяльність, викладає в університеті харчових технологій, керує науково-дослідницькою роботою, працює над втіленням інноваційних технологій у сферу харчової промисловості, що вже надало українцям більше 400 робочих місць на виробництві. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням на вікіпедію.

Євген Пивоваров на з'їзді партії Слуга Народу

При обранні кандидатів Зе!Команда шукала новий погляд на політику, тож кожна людина має фундамент важливий для розуміння життя в Україні та на Харківщині. Можна подумати, що без досвіду у політичних іграх буде важко та незрозуміло. Але зараз народ потребує людяності та систематичності в будуванні майбутнього.

Євген наголошує на тому, що найважливіша цінність для держави — люди. Тож кожну мить нашого життя потрібно питати себе:“Хто я є? В чому моя пристрасть? У чому моє покликання. Як жити гідно? Чим я корисний цьому світу?” Усі відповіді на ці питання знаходяться всередині нас, і саме вони нас визначають.

Євген Павлович Пивоваров кандидат від партії Слуга Народу

Наразі Україна знаходиться в унікальному становищі. Ми можемо за короткі строки змінити курс країни від гнітючої старої системи до перевстановлення всієї бази, докорінно змінити розуміння влади народом, закріпити становлення нової епохи, яку ознаменували вибори Президентом України Володимира Зеленського більш ніж 70 відсотками українців.

Обличчя з білбордів, які вже надокучили обіцянками та маскуванням проблем, не викликають довіри народу. Зараз в політичний процес пішла свіжа кров, люди, які формують роботу на базових цінностях. Можна подумати, що амбітність та заклики об’єднання утопічні, але до цього часу цілісність моралі та системи влади були нереальні саме через старі порядки. “Об’єднавшись на грунті спільного розуміння того, в якій країні ми хочемо жити і чому, досягти разом найвищих результатів для економіки та якості життя українців”, — звертає увагу Євген Пивоваров. Він неодноразово акцентує важливість людяності. Саме тоді механізм корупції не буде висмоктувати соки з народу, а народ зможе почати якісно нове життя.

Євген Пивоваров на підписанні меморандуму на 100 мільйонів з Китаєм

Хочеться вірити, що цінності та наміри кандидата від “Слуги Народу” знайдуть своє місце у серцях українців та відобразяться у реальній праці Верховної Ради України вже за кілька тижнів. Невже більше не потрібно обирати між гуманними цінностями та політикою?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены